درباره آرکا تجهیز صدر

شرکت فنی و مهندسی آرکا تجهیز صدر در زمینه تامین و تهیه تجهیزات سیستمهای حرارتی، برودتی، تهویه مطبوع، استخر و سونا و جکوزی، آبرسانی، سیستمهای گرمایش مرکزی، خنک کننده و همچنین در زمینه تولید مبدل حرارتی صفحه ای، مبدل هواخنک، تولید مبدل پاستوریزاتور، تعمیر مبدل حرارتی و غیره در سطح کشور و خارج از کشور در حال خدمت رسانی به مشتریان عزیز می باشد.

آرکا تجهیز صدر همچنین مجری و طراح انواع موتورخانه ها بر اساس نقشه ها و داده های ورودی می باشد که مجرب ترین مهندسین فعال در این زمینه مسئولیت این کار را به عهده گرفته اند.

تلاش ما همواره بر این بوده که بتوانیم با ارائه کاملترین و جامع ترین مشخصات فنی علاوه بر یاری شما عزیزان در امر انتخاب و خرید تجهیزات تاسیسات ، حس مطبوع خرید بی دردسر را تجربه نمائید. بنابراین با توجه به تنوع و گستردگی محصولات و برندهای ارائه شده از یک طرف و توانایی این شرکت در ارائه کاملترین مشخصات فنی،این امکان را به شما میدهد که بتوانید کلیه تجهیزات مورد نیاز خود از برندهای مختلف را به صورت یکجا از شرکت آرکا تجهیز صدر تهیه نموده و خود را از دردسرهای تماس و پیگیری با فروشندگان مختلف معاف نمایید.

برای برقراری ارتباط با ما می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید.